Grzyby w klimatyzacji – czy jest to groźne?

Przeciwnicy klimatyzacji często używają argumentu o jej szkodliwości dla zdrowia. Tymczasem jest to mit, ale jednocześnie mający swoje źródło w pewnych aspektach odnoszących się do użytkowania klimatyzacji. Układ klimatyzacji może być bowiem szkodliwy dla zdrowia, jeżeli nie jest czyszczony i serwisowany. Jakie przykre konsekwencje mogą wyniknąć przy braku dbałości o urządzenia klimatyzacyjne? Klimatyzacja – jak… Czytaj dalej Grzyby w klimatyzacji – czy jest to groźne?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized

Kto powinien skorzystać z diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa utożsamiana jest z posiłkami dla osób, które cały swój dzień spędzają w biurze i nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. W praktyce ten rodzaj żywności jest doskonałym wyborem także dla wielu innych osób. Kto zatem powinien skorzystać z cateringu dietetycznego? Dieta pudełkowa: podstawa dla zabieganych Catering dietetyczny jest łatwy w przenoszeniu, nie… Czytaj dalej Kto powinien skorzystać z diety pudełkowej?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized

Budowa maszyn na zamówienie – dlaczego się opłaca?

Wiele zakładów na etapie budowy czy modernizacji będzie musiała wybierać pomiędzy standardowymi maszynami, a tymi tworzonymi na indywidualne zamówienie. Te drugie niosą jednak ze sobą znacznie więcej zalet. Dlaczego zatem warto je wybrać? Idealne dopasowanie niezależnie od warunków Zarówno nowe, jak i modernizowane zakłady mają swoje specyficzne wymagania, do których trzeba dopasować wszystko – od… Czytaj dalej Budowa maszyn na zamówienie – dlaczego się opłaca?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized